اصفهانی دو جو
    

درباره اصفهانی دوجو

اصفهانی دوجو :

در سال ١٣٨١ با بازگشت استاد عبدالحسین اصفهانی از ژاپن پایه گذاری گردید و مشغول به تعلیم و تربیت شاگردان خود در ایران نمودند.همزمان باهماهنگی سازمان جهانی احکام هنرجویان خود در سطح جهانی را نیز صادر می‌نمودند.

توسط : admin | تاریخ : 1395/09/08 | نظرات

درباره آکادمی آریانا :

اکادمی آریانا

در سال ٢٠٢٠ میلادی، آکادمی آریانا به ریاست استاد عبدالحسین اصفهانی در سازمان جهانی (همبودوجو) ثبت گردید و یکی از چهار دوجو رسمی ایران گردید.با تصمیم ریاست جناب استاد اصفهانی، دوجو تحت عنوان آکادمی ثبت گردیدتا راه ایشان در آینده برای تمامی اساتید ایشان هموار باشد و اساتید ارشد این دوجو اعضا چارت  این اکادمی در سازمان جهانی توکیو گردیدند.

توسط : admin | تاریخ : 1395/09/08 | نظرات

اصفهانی دوجو

باتمرینات هنررزمی آیکیدو قدرت ذهن و تمرکزرا تقویت می کند.
 مهارت های زندگی
یکی از بزرگ ترین قدرت های در اختیار انسان قدرت ذهن و تمرکز توسط آن است. این قدرت همراه با تخیل درون ذهن می تواند خوشبختی یا ناراحتی، موفقیت و
شکست و فرصت ها و موانع را برای انسان ایجاد میکند.افکار ماده اصلی تشکیل دهنده قدرت ذهن بوده و وقتی به آن احساسات و تمرکز اضافه شود، قدرتمند شده و بر زندگی شما تاثیر می گذارد. افکاری که از ذهن می گذرند مسئول تمام اتفاقات زندگی هستند، اما ما به همه آن ها دسترسی و تسلط نداریم.
وقتی همه قدرت ذهن و جسم فردی متمرکز شده توانایی حل مسائل حتی سخت ترین آن ها راحت می شود. اما افزایش نیروی تمرکز و ذهن نیاز به تمرین و مهارت داشته و به سادگی نتیجه مطلوب به دست نمی آید. در این مقاله به بررسی قدرت ذهن، قدرت تمرکز ، مزایای افزایش آن و راه های
باطریق تمرینات چاکراها افزایش آن پرداخته شده است.

به زبان چینی همان نیروی دررونی است (چی گفته می شود.) و زبان ژاپنی همان نیروی دررونی
(کی گفته می شود.)کی انرژی زندگی وحیات است که دربدن ما جریان دارد.کی بدن رابه حرکت
وا می دارد واز آن در برابر بیماری ها و درد محافظت میکند. سلامت انسان بستگی به کیفیت،مقدار
و تعادل کی در بدن ودرمحیط زندگی نقش دارد.درهنررزمی آیکیدو (گی) استفاده میشود


هنررزمی آیکیدو  اصفهانی دوجو

 
お願いいたします
 

توسط : admin | تاریخ : 1395/09/08 | نظرات